Sale weselne i restauracja w Ognicy w Zachodniopomorskiem - O nas

Dowiedz się więcej o naszym pensjonacie

“Nasi goście docierają do nas kierując się naszymi notowaniami i opiniami, ale powracają do nas kierując się już tylko doświadczeniem wyniesionym z naszej obsługi.”

Bliskość przyrody

Pensjonat Stella usytuowany jest w miejscowości Ognica gminie Dobrzany, w malowniczym zakątku Pomorza Zachodniego. Miejscowość ta znajduje się w otulinie Ińskiego Parku Krajobrazowego, słynącego z przepięknych warunków przyrodniczych i krajobrazowych Pojezierza Ińskiego.

Trafisz do nas z łatwością

Obiekt oddalony jest 6 km od drogi krajowej nr 10 (Szczecin - Bydgoszcz), w odległości 32 km. od Stargardu i 70 km od Szczecina. W odległości 1000m od pensjonatu przebiega linia kolejowa Szczecin - Piła - stacja Ognica. Największą atrakcją tego miejsca jest jego przepiękna okolica. Obiekt położony jest wśród łąk, lasów i jezior, gdzie do najbliższego jeziora Sierakowo jest tylko 10 minut spacerem.

Pensjonat Stella położony niedaleko Stargardu w województwie zachodniopomorskim wyposażony jest w tanie pokoje do wynajęcia mogące pomieścić od 2 do 3 osób. Oprócz tego, na terenie naszego pensjonatu znajduje się kryty basen i stół billardowy, które umilą czas w chłodniejsze dni. Oprócz spokojnego wypoczynku nad jeziorem, oferujemy naszym Gościom dobre obiady serwowane w naszej restauracji.

Nasz dom weselny zajmuje się również organizacją przyjęć weselnych i imprez integracyjnych na salach weselnych i konferencyjnych znajdujących się w naszym pensjonacie. Oferujemy atrakcyjne ceny organizacji konferencji i spotkań biznesowych z profesjonalną obsługą.

Zapraszamy do składania rezerwacji terminów imprez okolicznościowych i przyjęć firmowych w naszym obiekcie.